Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NILS ORSTEDT (Norrköping, 1745-1769), bägare, silver, förgylld insida, höjd ca 11 cm, vikt ca 101 g
Lätta bucklor
508879
2017-12-16
Gör en kostnadsfri värdering här