Silver bägare gräddkanna

Silver bägare gräddkanna
Silver bägare gräddkanna
Silver bägare gräddkanna
Silver bägare gräddkanna
Silver bägare gräddkanna
Silver bägare gräddkanna
Silver bägare gräddkanna
Silver bägare gräddkanna
Silver bägare gräddkanna
Silver bägare gräddkanna

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NILS ORSTEDT (Norrköping, 1745-1769), bägare, silver, förgylld insida, höjd ca 11 cm, vikt ca 101 g

Lätta bucklor

508879

2017-12-16