Antoni Tapies etsning och akvatint

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): Untitled, signerad Tàpies 89/100, etsning och akvatint tryckt i färger, 1972, bladmått ca 76x101 cm
LITTERATUR: Galfetti 307

Ej examinerad ur ram

508885

2017-12-16