Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FLYGEL, Schimmel, 1960-tal, Braunschweig, No 77530, mahogny, på hjultrissor i mässing, höjd ca 97,5, 155x146 cm, nyckel finns
Bruksslitage och märken, delvis solblekt
508901
2017-12-17
Gör en kostnadsfri värdering här