Tallrikar Skultuna

Tallrikar Skultuna
Tallrikar Skultuna
Tallrikar Skultuna
Tallrikar Skultuna
Tallrikar Skultuna
Tallrikar Skultuna

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

TALLRIKAR, 12 st, Skultuna, förgylld mässing, jultallrikar, 1980-tal, diamater ca 28 cm

Smärre slitager/epor

508904

2017-12-17