Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KALLE BERGGREN (1949-2013), "Lite morgonsnö", signerad och daterad a tergo Berggren -95, olja på duk, 27x35 cm, oramad
Med dedikation a tergo
508915
2017-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här