Kalle Berggren, olja på duk

Kalle Berggren, olja på duk
Kalle Berggren, olja på duk
Kalle Berggren, olja på duk
Kalle Berggren, olja på duk

Klubbat för:

900 SEK

2 000 SEK

KALLE BERGGREN (1949-2013), "Lite morgonsnö", signerad och daterad a tergo Berggren -95, olja på duk, 27x35 cm, oramad

Med dedikation a tergo

508915

2017-12-18