Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ESKIL NORDELL (1921-2001): "Provance", signerad Nordell, olja på duk, ca 27x22 cm
Zustandsbeschreibung
508917
2017-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner