Eskil Nordell

Eskil Nordell
Eskil Nordell
Eskil Nordell
Eskil Nordell
Eskil Nordell
Eskil Nordell

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ESKIL NORDELL (1921-2001): "Provance", signerad Nordell, olja på duk, ca 27x22 cm

Zustandsbeschreibung

508917

2017-12-17