Shaker och cocktailglas
Closed
2017-12-17
508919
| Sold for | 1 300 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SHAKER, COCKTAILGLAS, 8 st., 1930/40-tal, CG Hallberg och GAB, nysilver, höjd ca 8-21 cm
Smärre slitage, märken