Shaker och cocktailglas

Shaker och cocktailglas
Shaker och cocktailglas
Shaker och cocktailglas
Shaker och cocktailglas
Shaker och cocktailglas
Shaker och cocktailglas
Shaker och cocktailglas
Shaker och cocktailglas

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHAKER, COCKTAILGLAS, 8 st., 1930/40-tal, CG Hallberg och GAB, nysilver, höjd ca 8-21 cm

Smärre slitage, märken

508919

2017-12-17