Bordslampa ljusstakar Carl Malmsten
Vollendet
2017-12-17
508920
| Höchstes Gebot | 1 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
CARL MALMSTEN, ljusstakar, 9 st, betsat trä, delvis etikettmärkta, bland annat modell nr 11, nr 3, nr 9, nr 5 och nr 172, höjd 10-21
Slitage och repor