Bordslampa ljusstakar Carl Malmsten

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, ljusstakar, 9 st, betsat trä, delvis etikettmärkta, bland annat modell nr 11, nr 3, nr 9, nr 5 och nr 172, höjd 10-21

Slitage och repor

508920

2017-12-17