Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av en hund, signerad, höjd 7 cm
508922
2017-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här