Salvador Dali skulptur "Carmen - Castanets"

Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur
Salvador Dali skulptur

Klubbat för:

12 500 SEK

Schätzwert

15 000 SEK

Beschreibung

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Skulptur, "Carmen - Castanets", gjutarstämpel Scan, grönpatinerad brons, signerad och numrerad 162/300, höjd 17,5 cm, med sockel 25 cm, äkthetsintyg och låda medföljer

Zustandsbeschreibung

508927

2017-12-23