Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, FAT, 2 dlr., lergods, Kina, troligen Song (960-1279), grön glasyr, ristad dekor av blad samt fiskar, vasens höjd ca 8 cm, fatets diameter ca 14 cm
Slitage, nagg
508930
2017-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här