Bord 1930-tal funkis

Bord 1930-tal funkis
Bord 1930-tal funkis
Bord 1930-tal funkis
Bord 1930-tal funkis
Bord 1930-tal funkis
Bord 1930-tal funkis
Bord 1930-tal funkis
Bord 1930-tal funkis
Bord 1930-tal funkis
Bord 1930-tal funkis

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, 1930-tal, funkis, fanerat i alm, på svarvade ben i betsad björk, höjd 65, diameter 98 cm

Skiva med ytskador

508939

2017-12-22