Staket

Staket
Staket
Staket
Staket

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAKET, 16 st.,gjutjärn, 1900-tal, svartmålad, längd 36, höjd 44 cm

Slitage, rost

508969

2017-12-17