Klubbat för:
3 600 SEK
2 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, låda, beslag i mässing, vitbemålad, skivor i sten, höjd ca 72,5, 42x39 cm
Renoverade, kompletterade, senare bemålade, skada/nagg, repor
508997
2017-12-17