Henrik von Garber Bubblegum
Vollendet
2017-12-18
509020
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HENRIK VON GERBER (född 1970), Bubblegum machine, signerad och numrerad Gerber 28/90, digital print, ca bildmått ca 37x30 cm