Broscher broschnålar

Broscher  broschnålar
Broscher  broschnålar
Broscher  broschnålar
Broscher  broschnålar
Broscher  broschnålar
Broscher  broschnålar
Broscher  broschnålar
Broscher  broschnålar

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BROSCH, 18 k guld, fasettslipad grön agat, dekor av två ormar, 1800-talets först hälft, BROSCHNÅL, 18 k guld, cabochonslipad mossagat, stämplad Karlskrona 1814, BROSCHER, 3 st, mässing samt silver, snäckskalskaméer, skuren dekor av antikiserade kvinnor, BROSCHNÅLAR, 5 st, guld resp vitmetall varav 2 med ametister samt 1 med serpentin

509023

2017-12-17