Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FREDRIK SCHRIEVER-ABELN, soffbord, Örebro glasindustri AB,1960/70-tal, underrede i mahogny, rökfärgad glasskiva, höjd 53, 135x95 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, några mindre repor
509032
2017-12-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner