Skrivbordslampa
Closed
2017-12-17
509039
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, ASEA, grönlackerad, ledad, kromade detaljer, längd ca 114 cm
Slitage,