Stolar Hans J Wegner 2 st

Stolar Hans J Wegner 2 st
Stolar Hans J Wegner 2 st
Stolar Hans J Wegner 2 st
Stolar Hans J Wegner 2 st
Stolar Hans J Wegner 2 st
Stolar Hans J Wegner 2 st
Stolar Hans J Wegner 2 st
Stolar Hans J Wegner 2 st
Stolar Hans J Wegner 2 st
Stolar Hans J Wegner 2 st
Stolar Hans J Wegner 2 st
Stolar Hans J Wegner 2 st
Stolar Hans J Wegner 2 st
Stolar Hans J Wegner 2 st

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS J WEGNER, "Kastrup", AP-stolen, Danmark, formgivna 1958, stålrörsben, stoppad sits och rygg klädda i svart skinn, skyltmärkta DANISH FURNITUREMAKERS CONTROL, sitthöjd ca 45 cm, totalhöjd ca 77

Slitage, ställvis förlust av skinn vid kanten, några mindre repor

509045

2017-12-17