Piero Fornasetti Specialauktion Keramik

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PIERO FORNASETTI (Italien 1913-1988), 12 tallrikar, "Strumenti Musicali", 1900-talets mitt, keramik, signerade, diameter ca 26 cm

någon med slitage

509048

2017-12-18