Piero Fornasetti Specialauktion Keramik
Valmis
2017-12-18
509048
| Korkein tarjous | 4 800 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
PIERO FORNASETTI (Italien 1913-1988), 12 tallrikar, "Strumenti Musicali", 1900-talets mitt, keramik, signerade, diameter ca 26 cm
någon med slitage