Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PIERO FORNASETTI (Italien 1913-1988), 12 tallrikar, "Strumenti Musicali", 1900-talets mitt, keramik, signerade, diameter ca 26 cm
någon med slitage
509048
2017-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här