Stop med lock

Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock
Stop med lock

Klubbat för:

16 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

STOP med lock, sannolikt låghaltigt silver, 1800-talets slut, barockstil, möjligen Tyskland, reliefdekor, höjd ca 39 cm, vikt ca 1300 g

Zustandsbeschreibung

Bucklor och mindre skador

509055

2017-12-17