Kittel koppar

Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar
Kittel koppar

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

KITTEL, koppar, 1800-talets andra hälft, hänklar i smide, höjd ca 36, diameter 62 cm

Bucklor, lagning

509080

2017-12-17