Konsolur rokokostil

Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil
Konsolur rokokostil

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONSOLUR, 1900-talets första hälft, rokokostil, rödmålat med poykrom dekor av buketter och ströblommor, höjd inkl konsol ca 60 cm, nyckel o pendel finns

Smärre ytskador

509083

2017-12-17