Skplfat tallrikar Imari

Skplfat tallrikar Imari
Skplfat tallrikar Imari
Skplfat tallrikar Imari
Skplfat tallrikar Imari
Skplfat tallrikar Imari
Skplfat tallrikar Imari
Skplfat tallrikar Imari
Skplfat tallrikar Imari

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

SKÅLFAT, 3 TALLRIKAR, 1900-talets första hälft, Imarimönster, Kina, diameter 31 resp 21 cm

Enstaka nagg

509104

2017-12-17