Champagneskylare empirestil

Champagneskylare empirestil
Champagneskylare empirestil
Champagneskylare empirestil
Champagneskylare empirestil
Champagneskylare empirestil
Champagneskylare empirestil
Champagneskylare empirestil
Champagneskylare empirestil
Champagneskylare empirestil
Champagneskylare empirestil

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNEKYLARE, 1900-talets början, empirestil, vitmetall, dekor med lejonhuvuden, lös insats, med vapendekor, höjd 23 cm

Bruksslitage

509109

2017-12-17