Thonet barpallar 1 par
2017-12-18
509130
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THONET, barpallar, 1 par, 1900-/2000-tal, varmböjd, gråmålad bok med förkromade fotstöd och skinnklädda sitsar, etikettmärkta, höjd ca 84 cm
Bruksslitage