Flaskor schatull 18/1900-tal

Flaskor schatull 18/1900-tal
Flaskor schatull 18/1900-tal
Flaskor schatull 18/1900-tal
Flaskor schatull 18/1900-tal
Flaskor schatull 18/1900-tal
Flaskor schatull 18/1900-tal
Flaskor schatull 18/1900-tal
Flaskor schatull 18/1900-tal
Flaskor schatull 18/1900-tal
Flaskor schatull 18/1900-tal
Flaskor schatull 18/1900-tal
Flaskor schatull 18/1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FLASKOR, 2 st, 18/1900-talet, graverad dekor, medföljande, SCHATULL, 1800-tal, fanérat i björk, flaskornas höjd ca 20 resp 23 cm

Smärre skador

509149

2017-12-18