Fåtöljer
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FÅTÖLJER, 1 par, böjträ och canvas, sitthöjd 36 cm, enligt uppgift inköpta på Harald Westerberg 1980-tal
Kuntoraportti
Bruksslitage och fläckar
509157
Päivämäärä:
2017-12-18