Fåtöljer

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FÅTÖLJER, 1 par, böjträ och canvas, sitthöjd 36 cm, enligt uppgift inköpta på Harald Westerberg 1980-tal

Kuntoraportti

Bruksslitage och fläckar

509157

Päivämäärä:

2017-12-18