Tintin på svenska 28 st 1970-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TINTIN PÅ SVENSKA (23). HERGE (REMY, GEORGE): Tintin i Kongo (1978),Tintin i Amerika (1977), Månen tur och retur del 1 och 2, (1978), Krabban med Guldklorna (1972), Tintin hos Gerillan (1976), Det svarta guldet ((1971), Det sönderslaga örat (1971) m.fl.
Samt 5 st Johan, Lotta och Jockos äventyr.

Delvis nötta och med småskador, snedlästa rygggar, några smärre veck, några med namnteckning eller inklistrade namnlappar

509159

2017-12-17