Dick Beer oljemålning

Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning
Dick Beer oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

DICK BEER (1893-1938): "Pont Neuf, Paris, signerad Dick Beer, olja på duk, 46x60 cm
A tergo med bläcktryck "Minnesutställningen konsthallen Göteborg 1941" samt "Minnesutställningen Stockholm 1942"

509165

2017-12-18