Samisk kniv

Samisk kniv
Samisk kniv
Samisk kniv
Samisk kniv
Samisk kniv
Samisk kniv
Samisk kniv
Samisk kniv
Samisk kniv
Samisk kniv

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SAMEARBETE, kniv, helhorn, nordsamisk typ med dekor av blomma och renhuvud, signerad HM, längd 24,5cm

Smärre skador och slitage

509171

2017-12-16