Alfred Bergström

Alfred  Bergström
Alfred  Bergström
Alfred  Bergström
Alfred  Bergström

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930), tillskriven, Surrealistisk korsfästelse, olja på duk monterad på pannå, osignerad, med påskrift och datering 1931 av Augusta Bergström a tergo, 44x34 cm

509190

2017-12-18