Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MINIATYRBYRÅ, senbarock, 1700-tal, fanerad med bl.a. alm, draghandtag i ben och nyckelskyltar av mässing, höjd 39, 36x23 cm, nyckel finns
Slitage, fanerlagningar, fanerbortfall
509198
2017-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här