Miniatyrbyrå

Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå
Miniatyrbyrå

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MINIATYRBYRÅ, senbarock, 1700-tal, fanerad med bl.a. alm, draghandtag i ben och nyckelskyltar av mässing, höjd 39, 36x23 cm, nyckel finns

Slitage, fanerlagningar, fanerbortfall

509198

2017-12-18