Peder Duke

Peder Duke
Peder Duke
Peder Duke
Peder Duke

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PEDER DUKE (1938-2003): "Mollstämd kvartett", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1982, olja på duk, ca 120x146 cm.

Dukhål

509206

2017-12-19