Peter Duke

Peter Duke
Peter Duke
Peter Duke
Peter Duke

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

PEDER DUKE (1938-2003): "Kraftfält", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1982, olja på duk, ca 113x150 cm.

Kuntoraportti

509207

Päivämäärä:

2017-12-19