Peter Duke
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
PEDER DUKE (1938-2003): "Kraftfält", signerad och daterad på baksidan Peder Duke 1982, olja på duk, ca 113x150 cm.
Kuntoraportti
509207
Päivämäärä:
2017-12-19