Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
SIEBE HANSMA (Nederländerna, född 1949): Vinge, signerad och daterad på etikett 83, väggobjekt, metall, 46x11,5 cm
Borrade hål för upphängning
509209
2017-12-18