Frederik Ernlund Skepp
Closed
2017-12-20
509214
| Sold for | 200 EUR |
| Estimate | 400 EUR |
FREDERIK ERNLUND (1879-1957): Skepp, signerad, olja på duk, 65x86 cm
Duken dubblerad, kraftig krackelyr