Frederik Ernlund Skepp

Frederik Ernlund Skepp
Frederik Ernlund Skepp
Frederik Ernlund Skepp
Frederik Ernlund Skepp
Frederik Ernlund Skepp
Frederik Ernlund Skepp
Frederik Ernlund Skepp
Frederik Ernlund Skepp

Klubbat för:

200 EUR

400 EUR

FREDERIK ERNLUND (1879-1957): Skepp, signerad, olja på duk, 65x86 cm

Duken dubblerad, kraftig krackelyr

509214

2017-12-20