Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
400 EUR
OLOF AUGUST ANDREAS JERNBERG (1855-1935): Kvinna med korg, signerad, olja på duk, 49x37 cm
Smärre färgbortfall, uppfodrad duk, retuscher
509220
2017-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här