Olof August Andreas Jernberg kvinna med korg

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

400 EUR

OLOF AUGUST ANDREAS JERNBERG (1855-1935): Kvinna med korg, signerad, olja på duk, 49x37 cm

Smärre färgbortfall, uppfodrad duk, retuscher

509220

2017-12-20