Sekretär
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, 1700-tal, senbarock, furu, dekorativt mässingsbeslag, nyckel finns, betsad, höjd ca 98 samt bredd 100 cm.
Bruks och åldserelaterat slitage. Något lös i ett av skrivskivans gångjärn.
509234
2017-12-18