Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1700-tal, senbarock, furu, dekorativt mässingsbeslag, nyckel finns, betsad, höjd ca 98 samt bredd 100 cm.

Bruks och åldserelaterat slitage. Något lös i ett av skrivskivans gångjärn.

509234

2017-12-18