Soffa bord stolar nyrokoko
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, BORD, STOLAR, 5 st, 1800-talets slut, nyrokoko, mahogny, skuren dekor, soffans längd ca 167, sitthöjd ca 47, bordets höjd 77, 121x77, stolens sitthöjd 44 cm
Smärre fanérskador, senare klädsel, ytslitage, lös del medföljer
509236
2017-12-18