Soffa bord stolar nyrokoko

Soffa bord stolar nyrokoko
Soffa bord stolar nyrokoko
Soffa bord stolar nyrokoko
Soffa bord stolar nyrokoko
Soffa bord stolar nyrokoko
Soffa bord stolar nyrokoko
Soffa bord stolar nyrokoko
Soffa bord stolar nyrokoko
Soffa bord stolar nyrokoko
Soffa bord stolar nyrokoko
Soffa bord stolar nyrokoko
Soffa bord stolar nyrokoko

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, BORD, STOLAR, 5 st, 1800-talets slut, nyrokoko, mahogny, skuren dekor, soffans längd ca 167, sitthöjd ca 47, bordets höjd 77, 121x77, stolens sitthöjd 44 cm

Smärre fanérskador, senare klädsel, ytslitage, lös del medföljer

509236

2017-12-18