Serveringsvagn Nordiska kompaniet

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, NK, fanerad med mahogny, 1900-talets mitt, märkt R 44838-C52460, höjd ca 72, 78x48 cm, vardera klaff 28 cm

Skiva med märken

509238

2017-12-18