Bajonetter 18/1900-tal

Bajonetter 18/1900-tal
Bajonetter 18/1900-tal
Bajonetter 18/1900-tal
Bajonetter 18/1900-tal
Bajonetter 18/1900-tal
Bajonetter 18/1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BAJONETTER 3 st, varav en märkt "C G Haenel samt slida, längd ca 52,5-66 cm

Skador

509285

2017-12-18