Kinesiskt kär Etnospecial

Kinesiskt kär Etnospecial
Kinesiskt kär Etnospecial
Kinesiskt kär Etnospecial
Kinesiskt kär Etnospecial
Kinesiskt kär Etnospecial
Kinesiskt kär Etnospecial
Kinesiskt kär Etnospecial
Kinesiskt kär Etnospecial

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÄRL, Kina, neolitisk tid, troligen Majiayo/Machang, geometrisk dekor i svart mot röd botten, höjd 21cm 2.000kr

Slitage, nagg

509286

2017-12-16