Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILMARI TAPIOVAARA, stol, "Mademoiselle", Edsbyverken, formgiven 1960, vitmålad, sitthöjd ca 37 cm
Slitage, senare bemålning, färgbortfall, krackelerinagr i färgen
509327
2017-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här